Lepší přehled je předpokladem ke kvalitnějšímu zabezpečení

IDC snídaně společností
Mainstream a Qualys

9. listopadu, Bruselský pavilon
(Expo 58), Praha

Indexace všech vašich ICT aktiv v rámci jedné platformy zabezpečení vám umožní předcházet současným i budoucím kybernetickým hrozbám a okamžitě na ně reagovat

Kybernetické hrozby v oblasti ICT se vyvíjejí tak rychle, že se s nimi nedokáží vyrovnat žádná tradiční podniková řešení a procesy. Možným cílem útoku je každá hardwarová či softwarová součást ICT, a proto předcházení bezpečnostním incidentům, reakce a náprava v reálném čase musejí být automatizované, konsolidované a spravované prostřednictvím jednotných řídicích panelů. Jedinou efektivní možností, jak se s touto výzvou vyrovnat, je zajistit si bezkonkurenční přehled, ucelené zabezpečení IT a soulad s předpisy pro všechna aktiva s použitím centralizované platformy, která využívá analýzu velkých objemů dat, důkladné indexování aktivit ICT a korelace všech relevantních informací o zabezpečení v reálném čase. Podporujete proces digitální transformace v rámci firemních procesů správy a zabezpečení ICT? Chcete být součástí tohoto trendu?

Prezentace

Zadejte prosím heslo

Zde prosím zadejte heslo, které jste od nás obdrželi emailem. Pokud heslo nemáte, kontaktujte, prosím, Monika Novakova emailem monovakova@idc.com.

Heslo:

Řečníci

Místo konání

Bruselský pavilon (Expo 58,) Letenské sady 1500, 170 00 Praha 7, http://havas.cz

Bruselský pavilon
Bruselský pavilon
Bruselský pavilon

Kontakty

Petra Krizova
Otázky k partnerství

Petra Krizova

Sales Director

pkrizova@idc.com +420 602 608 405

Monika Novakova
Informace k této akci

Monika Novakova

Conference Manager

monovakova@idc.com +420 778 409 879

Datový zdroj 2