Lepší prehľad je predpokladom ku kvalitnejšiemu zabezpečeniu

Raňajky so spoločnosťami IDC a Qualys

13. september, Bratislava

Indexácia všetkých vašich ICT aktív v rámci jednej platformy zabezpečenia vám umožní predchádzať súčasným aj budúcim kybernetickým hrozbám a okamžite na ne reagovať

Kybernetické hrozby v oblasti ICT sa vyvíjajú tak rýchlo, že akékoľvek tradičné podnikové riešenia a procesy sa s nimi nedokážu vyrovnať. Možným cieľom útoku je každý hardvérový alebo softvérový komponent ICT, a preto predchádzanie bezpečnostným incidentom, reakcia a náprava v reálnom čase musia byť automatizované, konsolidované a spravované prostredníctvom jednotných riadiacich panelov. Jedinou efektívnou možnosťou, ako sa s touto výzvou vyrovnať, je zaistiť si bezkonkurenčný prehľad, ucelené zabezpečenie IT a súlad s predpismi pre všetky vaše aktíva s použitím centralizovanej platformy, ktorá využíva analýzu veľkých objemov dát, dôkladné indexovanie aktív ICT a korelácie všetkých relevantných informácií o zabezpečení v reálnom čase. Podporujete proces digitálnej transformácie v rámci firemných procesov správy a zabezpečenia ICT? Chcete byť súčasťou tohto trendu?

Stiahnite si prezentácie tu

Prosím, zadajte heslo

Prosím, zadajte heslo, ktoré ste dostali od spoločnosti IDC. Ak nemáte heslo, kontaktujte prosím Monika Novakova na email monovakova@idc.com.

Heslo:

Rečníci

Miesto konania

Lindner Hotel Gallery Central, Bratislava, www.lindner.de/sk/bratislava-hotel-gallery-central

lindner image 1
lindner image 2
lindner image 3

Kontakty

Petra Krizova
Otázky k sponzorstvu

Petra Krizova

Sales Director

pkrizova@idc.com +420 602 608 405

Monika Novakova
Informácie k tejto akcii

Monika Novakova

Conference Manager

monovakova@idc.com +420 778 409 879

Datový zdroj 2